Stomatologické soupravy

Srdcem přístrojového vybavení každé zubní ordinace je stomatologická souprava. Je proto důležité, aby z technické i ergonomické stránky vyhovovala zejména lékařům, dentálním hygienistkám a asistujícímu personálu během celého ošetřovacího zákroku v průběhu pracovního dne.

V našem portfoliu stomatologických souprav nabízíme renomované výrobce jako A-dec nebo KaVo, nově také stomatologické soupravy slovenského výrobce DIPLOMAT. Nechte si poradit našimi odborníky při výběru, tak aby perfektně vyhověla stylu vaši práce. Důležité vlastnosti, na které by jste měli dbát jsou spolehlivost a univerzálnost stomatologické soupravy, ergonomie práce, komfort pacienta a údržba.

A-dec

Stomatologické soupravy A-dec mají dlouhodobě pověst skvělé výkonnosti, bezkonkurenční kvality a výroby s důrazem na spolehlivost. Každá souprava je testována, aby vydržela 20 let každodenního používání. 

Snižování počtu zbytečných pohybů, optimální přístup k pacientovi, správné držení těla, snížení námahy a případné bolesti to vše je možné dosáhnout chytrým ergonomickým dizajnem, na který se při zubních soupravách A-dec můžete spolehnout.

To, co je platné dnes nemusí platit za pár let. Univerzálnost zubních souprav A-dec vám dává prostor k integraci nových nápadů a vyvíjejících se technologií. 

Snižte stres pacienta při stomatologickém zákroku díky komfortu, který zubní souprava A-dec nabízí. Měkké čalounění soupravy, podpora celého těla pacienta, jedinečný tvar opěrky zad a hlavy. To jsou také prvky, které přispívají k zpříjemnění zážitku z návštěvy stomatologické ordinace.

KaVo

Stomatologické soupravy KaVo poskytují precizní německé zpracování za použití vysoce kvalitních materiálů. Spolehnout se můžete na tradici vice než 100 let v odvětví stomatologického vybavení. Osvědčené technologie a rozsáhlé testy bezpečnosti zajištují bezproblémové použití v praxi.

Zubní soupravy KaVo jsou šité na míru pro vaše pohodlí od hlavy k patě. S velkým dosahem nástrojů si můžete užít volnost při každém druhu ošetření. Ať už pracujete sami nebo se sestrou ve verzi se spodním či horním vedením hadic si vždy můžete umístit pracoviště optimálně díky širokému rozsahu pohybů.

Nechte svým rukám volnost a ovládejte všechny funkce a integrované vybavení vaší stomatologické soupravy pomocí multifunkčního ovládače. Zvyšte tak ergonomii vaší práce a snižte možné riziko křížové kontaminace.

Hygiena a údržba je snadná. Stomatologické soupravy KaVo je možné vybavit systémem pro jednoduchou dezinfekci všech nástrojů a savek. Chraňte tak pacienty před mikroorganismy, které se mohou ve zvýšené míře množit v důsledku nepoužívaní zubní soupravy např. o víkendech nebo svátcích.

Číst více Číst méně

Stomatologické soupravy KaVo

Stomatologické soupravy DIPLOMAT